Brukarstwo pro..


Jesteśmy firmą, która w przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych jednostek gospodarczych, cały zakres budowy nawierzchni kostkowej może wykonać profesjonalnie i rzeczowo. Efekty naszych starań widać bardzo dobrze na wykonanych przez nas zdjęciach, na których można zobaczyć jak wykonujemy swoją pracę. Układanie kostki brukowej to nasza specjalność już od wielu lat. Nasze doświadczenie i zdobytą wiedzę chcemy wykorzystać również przy Państwa zleceniu.

Położyć kostkę brukową może każdy. Nie każdy jednak zrobi to profesjonalnie. Sprawdź, czego możesz oczekiwać od wykonanych przez nas nawierzchni brukowych. Ponadto w krótkim opisie zdefiniujemy zakres czynności, dzięki któremu nasze nawierzchnie posiadają takie właśnie cechy.

Trwałość w różnych warunkach otoczenia

Nasze brukowane nawierzchnie są trwałe i sprawdzają się w każdych warunkach otoczenia. Przed realizacją zamówienia przystępujemy do dokładnych oględzin miejsca, w którym mamy położyć kostkę brukową. Analizujemy wilgotność gruntów, bliskość skupisk wodnych i szereg innych czynników, które mają wpływ na strukturę nawierzchni.

Jakie ma to przełożenie na zakres wykonywanych prac? Przykładowo w obszarach o silnym zawilgoceniu wybieramy znacznie więcej gleby (korytowanie), nawet do głębokości 40 centymetrów. Ponadto w tego typu glebach stosujemy znacznie grubszą i bardziej wytrzymałą podsypkę.

Odporność na obciążenia

Przed przystąpieniem do pracy dokładnie analizujemy przeznaczenie kładzionej kostki. Przykładowo, wybierzemy inną kostkę, jeśli dana nawierzchnia ma służyć wyłącznie do ruchu pieszego a inną, jeśli ma po niej jeździć sporo ciężkich samochodów.

Wiąże się z tym kolejny atut naszej firmy, którym niewątpliwie jest możliwość doboru kostki przez Klienta. Przed podpisaniem umowy przedstawiamy osobom zainteresowanym rodzaje kostek dostępnych w naszej ofercie.

Gwarancja jakości usług.

Na każdą wybudowaną przez nas nawierzchnię dajemy kilkuletnią gwarancję. Jej czas trwania jest zależny między innymi od struktury nawierzchni i tego, jaka kostka brukowa została wykorzystana do jej położenia. Gwarantujemy trwałość naszych nawierzchni, ponieważ:

1. Stosujemy wytrzymałe materiały o zróżnicowanej strukturze. Dzięki temu nasze nawierzchnie są znacznie odporniejsze na niekorzystne warunki otoczenia.

2. Wprowadzamy do naszych projektów specjalne obramowania (krawężniki), których rolą jest utrzymanie konstrukcji podłoża w określonym położeniu. Co więcej - opieramy je na stabilnych i wytrzymałych fundamentach!

3. Stosujemy wytrzymałą kostkę brukową, odporną na przeciążenia w różnych zakresach oddziałujących sił. W naszej ofercie parametr ten jest dokładnie wyszczególniony, co pozwala naszym Klientom wybrać produkt odpowiedni dla siebie.

Brukarstwo profesjonalne to podstawa na dzisiejszym rynku usług budowlanych. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która właśnie w profesjonalny sposób podchodzi do tych zagadnień. Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na wszystkie Państwa wątpliwości. W razie jakichkolwiek pytań, koniecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą.