Brukarz Polecam

LUBLIN, CHEŁM, KRASNYSTAW, ZAMOŚĆ

Na pierwszy rzut oka brukarstwo to bardzo proste zadanie. No bo jak inaczej określić układanie kostki brukowej bezpośrednio na drobnym, wyrównanym piasku. Niestety nie wszystko jest takie proste, jak na pierwszy rzut oka wygląda. Zwłaszcza, jeśli jest to brukarstwo.

Jesteśmy firmą, która nie tylko skupia się na odpowiednim położeniu kostki brukowej. My możemy zrobić to dla Ciebie w sposób profesjonalny i - co równie ważne - artystyczny. Jak? O tym przekonasz się w dalszej części naszego informatora.

Kostka brukowa to nie wszystko

Zanim rozpoczniemy układanie kostki brukowej według Twojego zamówienia, przedstawimy CI dostępne w naszej ofercie kostki. Charakteryzują się one wieloma parametrami:

- kształtem,
- kolorem,
- rozmiarem,
- grubością.

Każdy z tych parametrów jest bardzo istotny z punktu widzenia Ciebie, jako inwestora. Możemy położyć kostkę w różnych kolorach i o różnym kształcie, zgodnie z Twoim założeniem. Dzięki nam, Twoja nowa, brukowana powierzchnia może być prawdziwym dziełem sztuki, którego zazdrościć Ci będą Twoi sąsiedzi. Nie wierzysz? Przejrzyj naszą galerię projektów.

Odpowiednia technologia przygotowawcza

Oczywiście nie możemy Ci powiedzieć wszystkiego na temat szczegółów układania przez nas kostki brukowej. Wiele z czysto technicznych aspektów jest po prostu naszą tajemnicą. Niemniej możemy Ci powiedzieć o tym, że:

1. Przygotowujemy kompleksową podstawę dla Twoich kostek. Wybieramy glebę na określoną głębokość, wprowadzamy podsypkę (dwa rodzaje) a także przygotowujemy trwałe krawędzie, będące stabilną podstawą dla całości konstrukcji.

2. Dbamy o odpowiednią ilość podsypki. Mamy świadomość, że w trakcie normalnego ubijania tracimy około 20 procent z niej. Dlatego zawsze wprowadzamy jej więcej, by zapewnić stabilne podłoże dla Twojej nowej, brukowanej nawierzchni.

3. Wyrównujemy teren w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki temu Twoja nowa nawierzchnia nie będzie się już zapadać i to nawet po oddziaływaniu silnych opadów deszczu.

Gwarancja

Jako jedni z niewielu gwarantujemy Ci stabilność ułożonej przez nas kostki i to przez kilka długich lat. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze materiały, które zapewniają maksymalną stabilizację całej konstrukcji. Oczywiście dopasowujemy je do specyfikacji danego miejsca. Uwzględniamy między innymi:

- ruch - czyli mówiąc inaczej obciążenie brukowanej nawierzchni, które będzie bardzo istotne zwłaszcza w przypadku doboru odpowiedniej grubości kostek

- zawilgocenie powierzchni - im większa wilgotność powierzchni, w której przyjdzie nam osadzić naszą nową nawierzchnię, tym więcej podsypki trzeba zastosować

- informacje dodatkowe - bliskość studzienek, rowów i innych czynników, mogących mieć realny wpływ na ostateczną jakość kładzionej nawierzchni.

Podsumowując, gwarantujemy Ci tanie, skuteczne, a przede wszystkim kompleksowe i profesjonalne wykonanie usługi kładzenia kostki brukowej. Wspieramy naszych Klientów przez cały czas, począwszy od przygotowywania projektu, aż po jego finalne oddanie w ręce użytkownika.