Układanie kostki bukowej Lublin...
Brukarstwo profesjonalne ...

Szukasz firmy Lubline, Krasnystawie lub Chełmie, która wykona dla Ciebie (i według Twoich oczekiwań) brukowaną nawierzchnię? Chcesz, aby położony bruk był stabilny i trwały? 

 I wreszcie oczekujesz, że ktoś zrobi to porządnie i profesjonalnie? 

 Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi "tak", to skontaktuj się z nami. Nie pożałujesz, że to właśnie nas wybrałeś do realizacji swojego zamówienia.

Kostkę brukową kładziemy szybko, wydajnie i uczciwie!

Układanie kostki brukowej wykonujemy w kilkuosobowym zespole. Każdy z naszych pracowników zna zakres swoich obowiązków. Dzięki temu potrafimy wykonać zamówioną inwestycję w relatywnie krótkim czasie, bez jej przedłużania.

Co ważne - pracujemy w oparciu o z góry ustalone stawki. Nie wydłużamy czasu realizacji zamówienia w celu późniejszego podwyższenia kosztów. Umawiamy się na daną kwotę i nie zmieniamy jej. Warto dodać, że przed podpisaniem umowy dokładnie monitorujemy, z jakim podłożem i z jakimi warunkami miejscowymi mamy do czynienia. Znamy warunki środowiskowe w Lublinie, Chełmie czy Krasnymatawie. Jednak za każdym razem na podstawie przygotowanej w  analizy wyceniamy naszą usługę.

kostka brukowa Lublin

Posiadamy najwyższej klasy sprzęt!

Owszem, brukarstwo wciąż opiera się na pracy rąk. Jednak szereg prac jest już wykonywany przez zaawansowane maszyny. Dzięki temu nasze zlecenia realizujemy szybciej, ale też dokładniej. Niektóre urządzenia są wręcz niezbędne na określonych etapach produkcji.

Załóżmy, że zlecasz nam położenie kostki brukowej na Twoim podwórku. Na pewnym etapie realizacji zlecenia, konieczne staje się wyłożenie tak zwanego "koryta" kilkoma warstwami podsypki. Nie byłoby to możliwe bez wykorzystania profesjonalnych narzędzi do wyrównywania i podbijania terenu. 

Dzięki temu kostki Twojej nowej nawierzchni będą leżeć równo i to nawet przy silnych opadach deszczu!

brukarstwo lublin
Wykonujemy zadania kompleksowo

Kostka brukowa to nasza specjalność. Dlatego wszystkie nasze zadania wykonujemy w pełni kompleksowo. Tak, by każdy z naszych Klientów był w pełni zadowolony. Podczas realizacji powierzonych nam prac stawiamy główny nacisk na:

1. Zachowanie wszystkich etapów kładzenia kostki brukowej. Pominięcie któregoś z nich (np. dokładnego wyrównywania podsypki) może się okazać zgubne w skutkach.

2. Wykonywanie prac w oparciu o podstawowe prawa sztuki brukarskiej. Układanie kostki brukowej nie jest możliwe np. bez wylania odpowiedniego fundamentu, bezpośrednio pod krawędzie przygotowywanej nawierzchni.

3. Wsparcie zlecenia również na etapie projektu. Nie tylko wykonamy dla Ciebie z góry założony projekt. Możemy też pomóc Ci w jego realizacji. Pamiętaj - jesteśmy zawsze z Tobą. Od fazy projektowej, aż do oddania "produktu" w wersji finalnej.

4. Stałe podnoszenie kwalifikacji. Brukarstwo to sztuka, w której stale trzeba sobie podnosić poprzeczkę. Dzięki temu jesteśmy coraz lepsi i możemy skuteczniej stawić czoła rynkowym wyzwaniom.

Obszar naszego dziłania to gównie województwo lubelskie, a w szczególności obszar pomiędzy Lublinem, Chełmem  i Krasnymstawem, ale nie wykluczamy możliwości zleceń w całym kraju. 


Kostka brukowa Krasnystaw

Podsumowując, jesteśmy nowoczesną, zgraną i przede wszystkim wykwalifikowaną firmą. Z kostki brukowej jesteśmy w stanie wyczarować wszystko. To od Twojej wyobraźni zależy, jak finalny projekt będzie wyglądał. Zapraszamy do kontaktu w celu dokładnego przejrzenia naszej oferty.